Prekių katalogas

Plačiaformatė spauda

 • Skaityti daugiau
  60 
  Užsakomoji prekė Užsakyti
  12 
  Užsakomoji prekė Užsakyti
  Spauda ant Mesh tento
  Kodas: mesh-1
  11 
  Užsakomoji prekė Užsakyti
  Spauda ant Backlit
  Kodas: 753
  17.50
  Užsakomoji prekė Užsakyti
  14 
  Užsakomoji prekė Užsakyti
  10 
  Užsakomoji prekė Užsakyti
 • Spaudos ypatybės

  Kasdienybėje mus supa plačiaformatės spaudos gaminiai, tokie kaip reklaminės iškabos šalikelėse, reklaminiai Roll up stendai, lipdukai ant automobilių ir begalė kitų reklamos priemonių. Toks platus spektras yra dėl to, jog su šia technologija spausdinama ant rulonais vyniojamų medžiagų, todėl ir ilgis begalinis. Naudojame plačiaformatę spaudą, kurios dėka galime spausdinti didelio formato spaudą, jos plotis siekia iki 1600 mm, o ilgis nebegalinis, o tai yra didžiausias šios spaudos privalumas. Kitu atveju, tokie gaminiai kaio tentai yra sujungiami lituojant karštu oru, šis metotas atliekmas preciziškai ir sujungimų nesimato. Spauda galima ant PVC tentinės medžiagos, plėveles, paprasto ir lipdukinio popieriaus.

  Spaudos kokybę lemią ne tik spausdintuvas, bet ir rašalas. Todėl atsakingai rinkome kokiais dažais bus padengti mūsų gaminiai. Išsirinkome naudoti Eko solventinius dažus, kurių dėka galime išgauti aukštos kokybės gaminius.

  Pagrindiniai šių dažų privalumai:

  • atsparumas blukumui net iki 5 metų;
  • atsparumas braižymuisi;
  • atsparumas vandeniui;
  • ekologinio tirpiklio rašalas, jis yra žymiai mažiau kenksmingas aplinkai ir žmonės, spausdinimo procese išskiria net 70 % mažiau garų ir kvapo.