Prekių katalogas

Roll up stendai

 • Mobilūs reklaminiai stendai Roll up viena iš dažniausiai naudojamų reklamos priemonių. Ypač patogi priemonė parodų, mugių, seminarų ar kitų rengnių metu, dėl savo mobilios ir lengvos konstrukcijos. Tad jei keliaujate į renginį ir skubate, kas yra beveik neišvengiama, rekomenduojame rinktis roll up tipo stendus, juos pastatyti užtrunka tik 1 minutė (surinkimo instrukciją rasite prie kiekvieno tokio tipo stendo aprašymo). Visus mobilius stendus galima naudoti daugybę kartų, kol nusidėvės konstrukcija, nes patį reklaminį plakatą galima keisti. Jums tik reikia užsisakyti plakato spaudą, atvežti konstrukciją ir mes pakeisime į naują, bet galite tą padaryti it patys.

  Roll up spaudoje, kurių plotis siekia iki 1,6 m. naudojame specialią PP medžiagą, kuri nepralaidai šviesi (kita pusė padengta pilka spalva) ir jos dėka nesimatys tvirtinimo konstrukcijos, taip pat vienas iš svarbiausių aspektų, jog plakatų kraštai ant šios medžiagos nesiries į vidų. Tai reiškia, kad stendas, kad ir kiek naudsosite išliks tiesus. 

  Mūsų stiprybės ir asortimento ypatybės: 

   

  Renkantis roll up stendus atkreipkite dėmesį į konstrukciją. Jos skiriasi išvaizda, tvirtumu ir surinkimu. Populiariausi rinkoje ir savo asortimente turime:
  STANDART, šių stendų konstrukciją sudaro pagrindas ir viršūnė, ant kurių tvirtinamas plakatas bei stiebas (sulankstomas), kuris atlieka stendo laikančiąją/ atraminę funkciją. Tai yra ekonomiškas ir paprastas sprendimas.
  LUX. Surinkimas analogiškas STANDART konstrukcijai, bet žymiai tvirtesnis ir sunkesnis, todėl pavzydžiui jei stendą laikote lauke vėjas netaio greitai ir lnegvai jį nuvers. Šie stendai pasižymi ilgesniu tarnavimo laiku.
  EXCLUSIVE. Šie stendai yra dar kitaip vadinami elegant, nes stendo pagrindą sudaro plati kasetė, kuriai nebereikia papildomų kojelių, o tai daro jį elegentiškesniu. Šie stendai taip pat gali būti dvipusiai, kas praktikoje labai dažnai paisteisina, nes Jūsų komunikacija matoma iš abiejų pusių.
  X BANNER. Ekonomiškas sprendimas. Konstrukcija labai paprasta, ji susideda iš 5 kojelių, kurios susijungia stendo viduryje ir įsitvirtina.