Prekių katalogas

Šviečiantys LED rėmeliai

  • Šviečiantys Led rėmeliai yra vienas iš geriausių būtų, jog Jūsų reklama būtų matoma, tiek trumpalaikėje ir ilgalaikėje perspektyvoje. Dažniausiai naudojami parduotuvių vitrinose, kuomet norima, jog reklaminę žinutė būtų geriau matoma ir taip apšviestoje patalpoje. Kadangi tai yra rėmeliai kuriuose spaudą galima pakeisti tai palengviną informacijos atnaujinimą. Kuomet prekybinės vietos langai (gali būti ir lauke, tik būtina, kad būtų po stogu) yra į lauką, tamsiuoju paros metus reklamai daugiau nereikia papildomo apšvietimo, ji puikiai matoma. Dėl savo konstrukcijos ir BACKLIT popieriaus šviesą pasiskirsto per visą rėmelio plotį, todėl neapšviesto kampo plakate nelieka.

    Norint užsisakyti šį produktą Jūs galite keliais būdais:

    • kuomet pridedate spaudos failą prie užsakymo ir įsidedate į krepšelį. Pasižiūrėkite skiltyje - spaudos reikalavimai ir matmenys, kokiu formatu paruošti. Tuomet galime iš kart pradėti spaudos darbus ir paruošti Jums prekę optimaliu greičiu;
    • kuomet neturite maketo, jį galime paruošti mes - nemokamai. Prašome kuo detaliau aprašyti ką norite matyti makete, jog galėtume įgyventi Jūsų viziją. Pasižiūrėkite skiltyje - maketo užsakymas, patarimus, kurie padės pateikti užduotį. Parašykite el. paštu: info@gtenta.lt.