Prekių katalogas

Vėjarodės

 • Vėjarodės konstrukcija (be stiebo) 90cm
  Kodas: 4037-kopija-1-kopija-1-kopija-1
  392 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Vėjarodės konstrukcija (be stiebo) 70cm
  Kodas: 4037-kopija-1-kopija-1
  362 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  316 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Vėjarodė 90x300cm
  Kodas: 4037
  180 
  220  Sutaupykite 40 
 • Aviacijos vėjarodės gali atrodyti kaip pagrindinis ir nepretenzingas oro uosto kilimo ir tūpimo tako elementas, tačiau jos yra esminė pilotų sveikatos ir saugos priemonė. Vėjarodė yra gerai ir greitai matoma nuoroda, leidžianti nustatyti vėjo kryptį, vėjo greitį ir nustatyti galimus šoninio vėjo pavojus tūpimo metu.

  Dideli oro uostai
  Didesniuose oro uostuose ir pakilimo takuose paprastai būna daugiau nei viena vėjarodė, nes vėjo kryptis nustatoma nedidelėje vietoje aplink įrengtą vėjarodę. Todėl dažnai rasite po vieną kiekviename tako gale vėjo krypties tikslais, ir vieną, esančią tako viduryje.

  Daugumoje didžiųjų oro uostų yra ne tik vėjarodės, bet ir oro eismo valdymo bokštas, kuriame įdiegta technologija, užtikrinanti tikslią oro informaciją. Vizualinio vėjarodės ir technologijos derinys yra gyvybiškai svarbūs skrydžio saugai.

  Maži aerodromai
  Mažuose aerodromuose, tokiuose kaip privatūs aerodromai, pakilimo takai, sraigtasparnių nusileidimo aikštelės, parašiutų ir sklandymo klubai. Jie dažnai neturi sudėtingų, oro sąlygomis pagrįstų technologijų, todėl gali būti visiškai priklausomi nuo savo aviacijos vėjarodžių.

  Turi būti pilnai funkcionuojanti.
  Todėl labai svarbu, kad visi jūsų vėjarodės įrengimo elementai, įskaitant stiebą ir tvirtinimo detales, būtų tvarkingi. Gtenta rekomenduoja reguliariai tikrinti vėjarodes, ypač po didelių, dažnų ekstremalių oro sąlygų. Lietuvos klimato sąlygomis vėjarodės gyvavimo ciklas yra maždaug vieneri metai. Tai skirsis priklausomai nuo vietovės, klimato ir vietos aplinkos sąlygų. Kai tik pastebate susidėvėjimą, reikia užsisakyti naują vėjarodę. Užsisakant naują vėjarodę, siūlome užsisakyti dvi, kad turėtumėte vieną atsarginę. Turėti paruoštą, kai reikės ją pakeisti, ir tai sutaupys gamybos ir pristatymo laiką, bei išlaidas