Prekių katalogas

Palapinių gamyba

 • Esame vieninteliai palapinių gamintojai Lietuvoje. Turime savo siuvėją, kuri puikiai išmano savo darbą ir geba pasiūti palapinę pagal kliento pageidavimus. Individuali palapinių gamyba mums nėra svetima, klientai gali pateikti savo pageidavimus ir lūkesčius kaip palapinė turi atrodyti, kokių išmatavimų turi būti, o mūsų komanda pasistengs viską išpildyti.

  Siuvame palapinių stogus, šonines sienas. Dedame užtrauktukus, galime padaryti langus, duris ar kitus elementus, kurių klientas pageidauja. 

  Palapinių gamybai naudojame itin kokybišką ir tvirtą (225 g/ kv. m.) palapinių tentų audinį. Kad viskas būtų dar tvariau siuvame su dviaadate siuvimo mašina (dviguvos siūlės tentų jungimo vietose). O sienos tarpusavyje sujungiamos naudojant 5 centimetrų storio velcro juostą. Visas šis komplektas garantuoja, kad tentų audinys bus ilgaamžis, pro siūles netekės vanduo, o sienos tarpusavy susijungs standžiai.

  Taip pat siuvame mūsų prekiaujamiems palapinių rėmams ONA30, IDA40 ir EMA50 palapinių stogus ir sienas pagal palapinės rėmo dydį. Jeigu norite, kad pasiūtumėme Jums palapinę pagal Jūsų turimos palapinės rėmo dydį, rėmą reikės pristatyti mums į ofisą (siuvėja viską išsimatuos, kad palapinės gamyba būtų kokybiška ir palapinės tentas gražiai apgaubtų rėmą).

  Yra galimybė rinktis iš gausybės audinio spalvų paletės.

  Kilus klausimų dėl palapinių gamybos, kainų ar pagaminimo terminų, skambinkite tel., nr.,  + 370 6 796 1355 arba rašykite laišką į info@gtenta.lt