Prekių katalogas

Spauda ant Mesh tento

  • Spauda ant Mesh tento

    Kodas: mesh-1
    11 
    Dėl prekės užsakymo kreipkitės numeriu: +370 67961355, el. paštu: info@gtenta.lt arba pateikite užklausą:
    Likutis: 10 vnt.

    Kaina nurodyta už 1 kvadratinį metrą su spauda.

  • Mesh tentas pagamintas iš tvirtros perforuotos PVC medžiagos. Dažniausiai naudojamos lauko reklamai, kuomet reikia padengti didelius plotus. Ši medžiaga ypatinga tuo, jog ji yra atspari drėgmei, UV, tempratūros pokyčiams ir stipriam vėjui. Dėl skylučių esančių mežiagoje spauda nėra tokia ryški žiūrint iš arti, bet tai lemia stendo ilgaamžiškumą. Kuomet tentas kabinamas vėjuotojo vietoje, skylutės užtriktina, kad vėjas neatsitrenks į tentą, o jis jį praleis, taip pat sumažėjo tento svoris, kas svarbu esant dideliam vėjui ir taip pat nesiraukšlėja.

    Ypatybės:

    • maksimalus plakato plotis ir ilgis neribojamas;
    • tvirtinimo būdas - galima montuoti su kniedėmis/žiedai, apsiūti arba pritaikyti kitą tvirtinimo būdą. 

    Privalumai renkantis spaudą pas mus:

    • spauda per 1-3 d.d.;
    • Eco Solvent rašalas, atsparus blukimui.

    Kainos:

    • Iki 5m2 - 12,00 Eur/m2 +PVM
    • Nuo 5m2 iki 20m2 - 11,00 Eur/m2+ PVM
    • Nuo 20m2 iki 1000 m2 - 10,00 Eur/m2 +PVM 

     

     

    Užsakyti spaudą galite prisegę maketą prie laiško, adresu info@gtenta.lt. Reikalavimus spaudai rasite skiltyje - spaudos reikalavimai.

    Jei maketo neturite ir reikia, jog jį paruoštume mes, prašome kuo aiškiau aprašyti ką norite matyti ant maketo. Skiltyje maketo užsakymas rasite patarimus.