Prekių katalogas

Dviračių stovai

  • Prekių nėra.
  • Vis augant dviejų ratų eismo dalyvių, didėja ir poreikis jų „parkavimui“.
    Didžiausias pokytis matyti didmiesčiuose, norintys išvengti kamščių, greitai pasiekti darbo ar kitą vietą asmenys keičia viešąjį transportą ir automobilius į dviračius ir paspirtukus. Kuriems taip pat šiai dienai sukuriamos tobulos sąlygos judėti iš vieno miesto galo į kitą. Dėl šių priežasčių įstaigos, darbovietės ar kitos vietos, kurios kuria žmonių sambūrį turėtų pasirūpinti savo darbuotojų ar klientų transporto priemonių „parkingu“. Ir net ik dėl jų patogumo, o įsivaizduokite jei, o gal jau taip yra, jog dalis darbuotojų atvyksta su elektriniai paspirtukais. Jei nori juos saugiau pastatyti, jog darbo metu niekas jų nepavogtų, todėl nešasi kartu su savimi iki darbo vietos, pasekoje koridoriai užkimšti. O jei dar dalis jų nori, kad darbo metu jų paspirtukas pasikrautų, tuomet ir laivą elektros lizdą bus sunku rasti. Poreikis vis auga.
    Renkantis stovą paspirtukams ar dviračiams svarbu atkreipti dėmesį į kelis aspektus.
    Pirmasis. Stovą galimą montuoti į sieną arba į grindinį. Pavyzdžiui dviračių stovai, kuriuos galima montuoti į sieną, padeda sutaupyti vietos. O montuojant paspirtukų stovą su elektros lizdais reikia nepamiršti oro sąlygų, elektros tiekimo iki stovo. Gal geriau montuoti po stogu, prie sienos? O galbūt Jūsų stovas bus po stogine ir galite drąsiai montuoti į grindinį lauke.
    Jei turite visas sąlygas tuomet rinkite pagal vietų skaičių ir dizainą.

    Mišrus transportas. Dalis važinėja su elektriniais, dalis su paprastais paspirtukai, kurį stovą rinktis? Vieną šalia kito statyti? Į elektrinių paspirtukų stovą galima statyti ir paprastus, jokių problemų nekyla. Kadangi negalite pasakyti savo darbuotojams, kolegoms ar kt. kuo važinėti į darbą, reikėtų pagalvoti, kad dalis gali atvykti su dviračiais, dalis su paspirtukais. Tokiu atveju įrenkite stoginę šalia pastato, pastatykite joje stovus tiek vienai tiek priemonei – nusiskundimų nebus.

    Medžiagiškumas. Įsigyjant tokį pirkinį, norisi, kad jis tarnautų ilgai. Todėl stovai gaminami tik iš tvirčiausių medžiagų. Galite rinktis cinkuoti plieno arba nerūdijančio plieno, dizaino atžvilgiu tik cinkuoto plieno stovai gali būti nudažyti bet kuria spalva iš RAL paletės, o nerūdijančio plieno leika metalo spalvos.
    Cinkuotas plienas ir nerūdijantis plienas, kuo jei skiriasi?
    Tai reikia, kad cinkuotas gali surūdyti, bet tam reikės daug laiko ir dar daugiau vandens. Rekomenduojame šį variantą rinktis, kuomet stovas bus statomas po stogu. Pats pavadinimas – nerūdijantis plienas kalba už save, galite būti tikri rinkdamiesi šį stovą, kad jam nebaisios jokios oro sąlygos. Vienintelis minusas, kad nerūdijančio plieno nėra galimybės pasirinkti spalvos. Visų nerūdijančių plieno suolų spalva yra pilka, bet tarnavimas amžinas.