Prekių katalogas

Lauko suoliukai

 • Prekių nėra.
 • Vienas iš svarbiausių ir dažniausiai naudojamų mažosios architektūros elementų yra lauko suoliukai. Ar įsivaizduojate mieste aikštę, alėja ar parką be suoliukų? Žinoma, parke galime prisėsti ant pievutės, bet ar nesmagu stabtelėti vaikštant miesto senamiesčiu, prisėsti ir grožėtis didžiąja architektūra. Kaip dažnai susitikimo vieta tam tam tikras suoliukas kažkurioje miesto dalyje. Kaip dažnai turime savo numylėta, ant kurio sugrįžtame vis prisėsti, nes nuo jo matome akiai mielą vaizdą. Jei jau supratome, kokią svarbą turi suolas mūsų kasdienybėje, galime prieiti prie jų pritaikymo.
  Pagrindiniai aspektai apie kuriuos reikia galvoti įsigyjant suoliuką:
  Suoliuko funkcionalumas. Kur suoliukas bus statomas, ar tai bus praeinamoji zona, kurioje gyventojai neplanuoja ilgai sėdėti, gal jiems užteka suoliuko be atlašo, jog prisėstų tik trumpai poilsio minutei, o gal persidėti pirkinius. Jei suolas bus statomas poilsio zonoje, kaip parke, tuomet tikėtina, kad ten ateinantys gyventojai norės ilgam ir patogiai grožėtis kraštovaizdžiu.
  Suoliuko dizainas. Rinkdamiesi mažąją architektūra prisideda prie didžiosios kūrimo. Todėl jei planuojate statyti daugiau nei vieną suoliuką, tarkime miesto aikštėje ar parke, pasikonsultuokite su specialistu, kuris padės išsirinkti. O jei norite tik kelių prie įmonės fasado, jog klientai galėtų prisėsti laukiant, atsižvelkite į pastato dizainą, grindinį, iš esmė visus supančius elementus.
  Medžiagiškumas. Įsigyjant tokį pirkinį, norisi, kad jis tarnautų ilgai. Todėl visi suoliukai esantys mūsų asortimente yra plieniniai. Jie gali būti cinkuoti ir dažyti, bet kuria spalvą iš RAL paletės. Paletę rasite prie kiekvieno produkto aprašymo. Kitu atveju galite rinktis nerūdijančio plieno suolus. Tai nereiškia, kad įsigijus cinkuotą ir dažyta jis iškart surūdys. Tai reikia, kad cinkuotas gali surūdyti, bet tam reikės daug laiko ir dar daugiau vandens. Pats pavadinimas – nerūdijantis plienas kalba už save, galite būti tikri rinkdamiesi šį rėmą, kad jam nebaisios jokios oro sąlygos. Vienintelis minusas, kad nerūdijančio plieno nėra galimybės pasirinkti spalvos. Visų nerūdijančių plieno suolų spalva yra pilka, bet tarnavimas amžinas.
  Suolų atlošai gali būti plieniniai, nulieti su konstrukcija, mediniai arba plomeriniai. Polimerinis reiškia plastikinis, tai yra tam tikras plastiko išgavimo būdas, kuriame molekulės yra sujungtos ilgomis kartotinėmis grandinėmis. Kitu atveju atlošai gali būti mediniai ir asortimente turime dvi spalvas, tai raudonmedžio ir ąžuolo.