Prekių katalogas

Lauko šiukšlių dėžės

 • Prekių nėra.
 • Lauko šiukšlių dėžės

  Jog tiek didžioji ir mažoji architektūra neprarastų savo grožio ir nepaskestu šiukšlėse, turime pasirūpinti ne tik sėdimomis vietomis, bet ir kur suvalge ledus praeiviai padės popieriuką. Galime pastebėti, jog vietose, kuriose trūksta šiukšlių dėžės dažiau pasitaiko gamtos teršėjų. Galime pastebėti, kad vietose kuriose nėra peleninių, cigarečių filtrai metami ant grindinio arba sodinami į pievą. Galime pastebėti, jog vietose, kuriose pastatytos rūšiavimo šiukšlių dėžės, gyventojai renkasi rūšiuoti. Taigi suteikdami pasirinkimą, rūpinames aplinka.
  Mūsų asortimente rasite tokias šiukšlių dėžių klasifikacijas:

  • paprastos – dažniausiai naudojamos, plačiai naudojamos;
  • rūšiavimo – kelios sujungtos šiukšlių dėžės, spalvotos, jog būtų aiškiai matoma, rūšiavimo galimybė;
  • ekskrementų – skirtos augintinių išmatoms;
  • dviratininkų – statomos dviračių takuose, kad transporto priemonės turėjai, galėtų patogiai, nesustojant išmesti turimas šiukšles;
  • dėžė konteineriams – skirta paslėpti, dažniausiai namuose, šiukšlių konteinerius, kad aplinka atrodytų tvarkingiau.

  Medžiagiškumas. Visos šiukšlių dėžės pasirinktinai gali būti pagamintos iš cinkuoti ir dažyto plieno arba nerūdijančio plieno. Pagrindinis skirtumas, jog cinkuoto dažyto plieno šiukšlių dėžės gali būti įvairių spalvų, galite pasirinkit bet kurią spalvą iš RAL paletės. Kitas aspektas, ilgaamžiškumas – nerūdijančios plieno nebijo jokių oro sąlygų ir laikomos ilgaamžėmis. Tai nereiškia, kad cinkuoto plieno iš kart surūdys, tai reiškia, kad cinkuotos gali surūdyti, bet tam reikės daug laiko ir dar daugiau vandens.
  Kiti kriterijai, kuriuos reikia apsvarstyti perkant lauko šiukšlių dėžę. Ar vieta, kurioje ji stovės bus po atviru dangumi, tokiu atveju, rinkitės šiukšliadėžę su stogu, kad iš jos nesigautų vandens kibiras. Įvertinkite šiukšlių dėžę su pelenine, tuo pačiu ji gali būti geras sprendimas išvengti padegtų šiukšlių, bet tuo pačiu gali simbolizuoti gyventojams apie rūkymo vietą. Trečias pavyzdys, pastatote miesto parke atvirą konteinerį, kuriame didelė populiacija balandžių. Visos atliekos tokiu atveju būtų išnešiotos. Nors tai tik šiukšlių dėžė, bet pagalvokite apie aplinką, kurioje ją statysite.