Prekių katalogas

Lauko gėlinė Roik

 • Lauko gėlinė Roik

  Kodas: 39088
  350 
  Preliminarus pristatymo terminas : 40 - 50 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 10 vnt.
  Į krepšelį 
 • Stiklo pluošto vazonas 500 x 500 x 500 mm

  Stiklo pluošto vazonai yra labai patvarūs ir atsparūs, o unikalios medžiagos savybės leidžia juos sukurti gražių formų. Nepaprastas patvarumas visomis sąlygomis. Stiklo pluoštas yra labai lanksti, lengva ir kartu itin atspari medžiaga. Jis veikia tiek žemoje, tiek aukštoje temperatūroje, nesideformuoja veikiant saulei, netrūkinėja nuo šalnų ir yra atsparus vandeniui bei drėgmei, nerūdijantis. Ji turi didelį pranašumą prieš kitas sodo vazonų gamyboje naudojamas žaliavas – mediena reikalauja nuolatinės priežiūros, metalas korozuoja, o stiklas ir keramika yra gana trapūs. Tik stiklo pluoštas pasižymi tokiomis savybėmis, kurios nusako neprilygstamą iš jo pagamintų gaminių kokybę. Kiekvienas mūsų vazonas yra nudažytas aukštos kokybės lakais, atspariais išoriniams veiksniams ir UV spinduliams.

  Tobulas dizainas

  Stiklo pluošto vazonai – tai modernus, novatoriškas stilius, puikiai derantis prie bet kurio sodo sutvarkymo. Tai originalus sprendimas, kuris suteiks prašmatnumo ir bus graži puošmena tarp namų žalumos. Paprasta, nesudėtinga ir elegantiška forma, harmoningai dera su bet kokiu stiliumi, dera su baldais, augalais ir dekoracijomis namuose ir sode.


  Universalus pritaikymas

  Elegantiškas stilius puikiai papildo privačių namų, sodų, visuomeninių pastatų, viešbučių, parduotuvių, restoranų ir biurų išdėstymą. Puikiai dera su vazonuose pasodintais augalais ir suteikia jiems puikias augimo sąlygas.


  Paprasta priežiūra

  Stiklo pluošto vazonai – itin praktiškas ir funkcionalus sprendimas. Be fantastiškų patvarumo parametrų, jie taip pat yra ypač patogūs naudoti ir nereikalauja priežiūros, atnaujinimo, impregnavimo ar kitų specialių procedūrų. Esant nešvarumams, tiesiog nuvalykite paviršių drėgna šluoste arba – jei nešvarumai labiau užsikimšę – šluoste su trupučiu įprasto valymo skysčio. Specialių naudojimo priemonių ar reguliarios priežiuros nereikia.
  Dėl aukščiausios kokybės paviršiaus padengimo lakais, paviršius "nepagauna" nešvarumų, dulkių ir nešvarumų, lygi struktūra leidžia lengvai valyti. Stiklo pluošto vazonai visada atrodo puikiai.

  PAGRINDINIAI VAZONO PAGAMINTO IŠ stiklo pluošto PRIVALUMAI:
  - pagamintas iš stiklo pluošto, kuris laikomas viena geriausių statybinių medžiagų;
  - stiklo pluoštas nėra padengtas rūdimis ar korozija;
  - stiklo pluoštas nesideformuoja net ir veikiamas milžiniškos jėgos;
  - dydžio paklaida +/- 2mm;
  - sienelės storis nuo 2mm iki 4mm;
  - 100% atsparus šalčiui;
  - 100% atsparus vandeniui;
  - 100% atsparus labai aukštai temperatūrai;
  - UV spinduliams atsparūs lakai;
  - galimybė apšiltinti polistirenu;
  - Blizgios, matinės arba betoninės apdailos architektūrinė.