Prekių katalogas

Lauko gėlinė Lola

 • Lauko gėlinė Lola

  Kodas: 36216
  420 
  Preliminarus pristatymo terminas : 40 - 50 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 10 vnt.
  Į krepšelį 
 • Kvadratinis betoninis vazonas 75x75x50 cm. Pagamintas naudojant plauto betono technologiją, su išorine "sienito" smėlio tekstūra. Betoniniai vazonai – itin populiarus, klasikinis miesto architektūros elementas. Jie yra itin patvarūs ir atsparūs oro sąlygoms bei mechaniniams pažeidimams, o dėl didelio svorio yra stabilūs ir saugūs aplinkai.

  Didelė talpa leidžia augalams sudaryti palankias dirvožemio sąlygas, todėl dekoratyviniai augalai gero apšvietimo ir drėkinimo sąlygomis atrodo išskirtinai naudingai ir efektyviai. Gaminami betoniniai gėlynai ir vazonai yra estetiški, funkcionalūs, o svarbiausia – ilgaamžiai ir atsparūs vandalizmui.

  Tai yra technologinio režimo išlaikymo ir tinkamų žaliavų (42,5R portlandcementis, plauti užpildai) ir patikrintų receptūrų naudojimo rezultatas, kurio dėka gauname aukštos klasės C 40/50 betoną, kuris, be kita ko, naudojamas statybose. tiltų ir kilimo ir tūpimo takų, kurių vandens įgeriamumas mažesnis nei 5 %, o tai atitinka stiprumo reikalavimus pagal Europos standartą PN-EN 206-1.

  TAIKYMAS:

  Reprezentatyvios miestų dalys – aikštės, kiemai, pagrindinės gatvės, parkai ir kt.

  TECHNINIAI PARAMETRAI:

  • Skersmuo 98/108 cm;
  • Aukštis 48 cm;
  • Svoris 425 kg.