Prekių katalogas

Lauko gėlinė Kulo

 • Lauko gėlinė Kulo

  Kodas: 37951
  490 
  Preliminarus pristatymo terminas : 40 - 50 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 10 vnt.
  Į krepšelį 
 • Betoninis stačiakampis vazonas 150 x 45 cm pagamintas pagal plauto betono technologiją su išorine granito smėlio tekstūra.

  Betoniniai vazonai – itin populiarus, klasikinis miesto architektūros elementas. Jie yra itin patvarūs ir atsparūs oro sąlygoms bei mechaniniams pažeidimams, o dėl didelio svorio yra stabilūs ir saugūs aplinkai. Didelė talpa leidžia augalams sudaryti palankias dirvožemio sąlygas, todėl dekoratyviniai augalai gero apšvietimo ir drėkinimo sąlygomis atrodo išskirtinai naudingai ir efektyviai. Gaminami betoniniai gėlynai ir vazonai yra estetiški, funkcionalūs, o svarbiausia – ilgaamžiai ir atsparūs vandalizmui. Tai yra technologinio režimo išlaikymo ir tinkamų žaliavų (42,5R portlandcementis, plauti užpildai) ir patikrintų receptūrų naudojimo rezultatas, kurio dėka gauname aukštos klasės C 40/50 betoną, kuris, be kita ko, naudojamas statybose. tiltų ir kilimo ir tūpimo takų,

  TAIKYMAS:
  Reprezentatyvios miestų dalys – turgūs, kiemai, pagrindinės gatvės, parkai ir kt.

  TECHNINIAI PARAMETRAI:

  • Ilgis 150 cm;
  • Plotis 45 cm;
  • Aukštis 45 cm;
  • Svoris 325 kg.

  MEDŽIAGOS:
  Gamybai naudojamos medžiagos: 42,5 R klasės greitai kietėjantis portlandcementis, plauti užpildai, rūšiuotas smėlis ir patikrintos receptūros, kurių dėka gauname maksimalaus stiprumo betoną (min. C 40).