Prekių katalogas

Lauko gėlinė Hex II

 • Lauko gėlinė Hex II

  Kodas: 18887
  400 
  Preliminarus pristatymo terminas : 40 - 50 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 10 vnt.
  Į krepšelį 
 • Betoninis šešiakampis vazonas iš plauto betono. Klasikinė ir itin efektinga aikščių, promenadų, poilsio erdvių ir privačių patalpų puošmena.
  Betoniniai gėlynai ir vazonai yra estetiški, funkcionalūs, o svarbiausia – patvarūs ir atsparūs oro sąlygoms bei vandalizmui. Tai yra technologinio režimo išlaikymo ir tinkamų žaliavų (42,5R portlandcementis, plauti užpildai) ir patikrintų receptūrų naudojimo rezultatas, kurio dėka gauname aukštos klasės C 40/50 betoną, kurį, be kita ko, naudoja ir tiltų ir kilimo ir tūpimo takų, kurių vandens įgeriamumas mažesnis nei 5%, statyba, atitinkanti stiprumo reikalavimus pagal Europos standartą PN-EN 206-1.

  Puodas pagamintas pagal plauto betono technologiją su išorine granito smėlio tekstūra.

  TECHNINIAI DUOMENYS:

  * plotis 69/80 cm
  *aukštis 50 cm
  * svoris 240 kg

  arba

  *aukštis 60 cm
  * svoris 280 kg

  MEDŽIAGOS:

  Gamybai naudojamos medžiagos: 42,5 R klasės greitai stingstantis portlandcementis, plauti užpildai, rūšiuotas smėlis ir patikrintos receptūros Dėl to gauname didžiausio stiprumo (mažiausiai C 40) betoną, kuris atitinka stiprumo reikalavimus pagal Europos standartą. PN-EN 206-1.


  Mūsų gaminami betoniniai puodai yra estetiški, funkcionalūs, o svarbiausia patvarus ir atsparus oro sąlygoms bei vandalizmui.

  Tai yra technologinio režimo išlaikymo ir tinkamų žaliavų (cemento CEM I -42.5R, plautų užpildų) naudojimo rezultatas ir patikrintus receptus, kurių dėka gauname didžiausio stiprumo betoną (min. B 40).